Suderinama su GLC-EX-SMD 1000BASE-EX-SFP 1,25 G 1310nm 40km LC DDM Transiveris SFP modulis

€11.81

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: sfp 1310nm, sfp 40km, sfp modulis, Pigūs sfp 1310nm, Aukštos Kokybės sfp 40km, Kinija sfp modulis Tiekėjai.

Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.s o, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus, Ačiū.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.

Sąlyga Naujos ir OEM
Prekės Pavadinimas SMTE
Modelio Numeris GLC-EX-SMD
Cisco GLC-EX-SMD
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Pakuotės Svoris 0.08kg (0.18lb.)

Panašūs produktai